DERMOKİL GOLD MASKE NEDİR, NE İŞE YARAR, ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

DERMOKİL GOLD MASKE NEDİR, NE İŞE YARAR, ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Gold maske son dönemlerde en çok tercih edilen maskeler arasında yer alıyor. Birçok faydası bulunan gold maske içerisinde bulunan altın tozu ve kil ile birleşerek yüzünüzde devrim yaratmaya geliyor.

Gold maskenin en bilindik faydaları arasında en başta kırışıklıkları ve ve çizgileri yok etmesi geliyor. Eğer cildinizde bu tür kusurlar varsa Dermokil Gold Maske tam da size göre!

Yüzde bulunan aknelerin oluşumunu düzenli kullanım sonrası engeller ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Aynı zamanda içerisinde bulunan kil ve altın tozunun birleşimiyle sıkı bir görünüm yaratır, yüzünüzün gergin görünmesine yardımcı olur.

Gold maskenin içinde altın tozu bulunduğunu belirtmiştik. Altın tozu da kendi başına içerisinde birkaç yararlı madde bulundurur ve bu maddeler cildi nemlendirerek cildinizin doğal yapısını korumaya yardımcı olur.

Cildinizdeki deri ölmüş olabilir, ya da çeşitli nedenlerden dolayı eski canlılığını ve parıltısını yitirmiş olabilir. Gold maske ölü derilerden yüzünüzü arındırır ve taptaze bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Aynı zamanda altın tozunun cilt rengi açma özelliği vardır. Kilde de bulunan aynı özellik sayesinde cilt tonlamalarındaki dengesizliği çözmenize en yardımcı maskelerden biri olma özelliğindedir.

Adeta maskeyle botoks imkanı sağlar. Botokstan korkuyor ya da pahalı buluyorsanız, kil ile birleşen gold maskeyi kullanarak kendi kendinize botoks yapabilmenin tadını çıkartın!

Ciltteki nem oranı çeşitli faktörlerden dolayı dengesizlik gösterebilir. Bunların başında kış ayının beraberinde getirdiği olumsuz hava şartları gelmektedir. Gold maske ciltteki nemin oranını düzenlemede kış aylarında en büyük yardımcınız olacaktır!

Ayrıca sadece yüze değil, ayaklara, ellere, gerdan diye adlandırdığımız vücut bölgesine de uygulanabilecek bir cilt maskesi olma özelliğindedir. Aynı zamanda porselen bir görünüm yaratır.

Sertleşmiş ya da kurumuş olan ciltlerin en çok ihtiyaç duyduğu vitaminlerden biri de C vitaminidir. Gold maske düzenli kullanıldığı zaman, cildinizin ihtiyaç duyduğu bu vitamini karşılar ve sizi kuru bir cilt görünümden kurtarır.

Faydalarını saymakla bitiremediğimiz gold maske kilin eşsiz faydaları ile de birleşince sizler için en uygun maskeyi gözler önüne sermektedir.

Sizler için en uygun, en çok ihtiyaç duyduğunuz maske çeşitlerini üretiyoruz. Ürettiğimiz maskeleri kil ile birleştirerek faydalarını katlıyoruz ve istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı oluyoruz!

Unutmayalım ki maskelerin hiçbiri temiz olmayan yüze yapılmaz. Eğer yapılırsa etkileri en aza inecek, istediğiniz sonuçları vermeyecektir. Önce yüz temizliğine dikkat etmeli ve ardından maskeyi uygulamalıyız. Uygularken göz çevresinden uzak tutmalı, maskeyi yüzümüzde uzun süre bekletmemeliyiz. Sizi en az sizin kadar düşünüyor, cildinize sizin kadar önem veriyoruz!