DİŞ MACUNU TERCİHİNİZ DERMOKİL OLSUN, FARKINIZ OLSUN!

DİŞ MACUNU TERCİHİNİZ DERMOKİL OLSUN, FARKINIZ OLSUN!

Diş macunu konusunda oldukça iddialı olan Dermokil, sizler için birçok diş macunu üreterek sağlığınızı ve dişlerinizi en iyi şekilde düşünmüştür. Bazı diş macunlarını ve özelliklerini açıklayacak olursak:

DERMOKİL NANELİ DİŞ MACUNU:

Ağız ve diş için birçok faydası bulunan nanenin diş macunlarına girmesi oldukça doğaldır. Tüketiciler diş macunlarında birçok özellik aramaktadırlar. Bu özellikler arasında dişleri beyazlatması, ağız içerisinde oluşup birçok hastalığa sebebiyet veren bakterilerin yok edilmesi, hoş kokulu ve ferah nefese sahip olma isteği sıralanabilir.

Naneli diş macunlarının da nanenin tek başına gösterdiği etkilerle paralel olarak etkileri mevcuttur. Naneli diş macununun kullanımı dişleri beyazlatır. Ferah bir nefes sağlar. Çürükleri yok eder ve yeni çürük oluşumunu da engellemektedir.

Dermokil, diş macunu konusunda oldukça çığır açmış bir marka olup, diş macunlarını özenle üretmektedir. Çünkü Dermokil, bir diş ve diş etinin tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu bilerek size bir diş macunundan daha fazlasını vermeyi hedefler. Daha ilk kullanımda farkı gözlerinizde göreceğiniz Dermokil DK Dent naneli diş macunu, oldukça diş dostu bir üründür. Ağızdaki kusurları yok edip, yeni kusurların oluşmasını da engellemektedir.

DK Dent naneli diş macunu bu özelliklerin yanında aynı zamanda glütensiz, florürsüz ve köpüksüzdür. Bundan dolayı da çölyak hastalarının kullanımı için uygundur. Köpüksüz olmasıyla sizlerin dişlerine büyük avantaj sağalan DK Dent naneli diş macunu, köpüğün diş etki eden etken maddenin faydasını azaltmamak adına köpüksüz üretilmiştir.

Dişlere oldukça faydaları bulunan DK Dent diş macunları nane ile birleşerek dişlere maksimum etkiyi vermeyi hedeflemektedir. Bu yüzden siz değerli tüketicileri DK Dent Naneli Diş Macununu ile tanışmaya davet ediyoruz!

DERMOKİL PROPOLİS DİŞ MACUNU:

Bir Dermokil markası olan DK Dent, içeriğinde propolis bulunan diş macunu üretmiştir. Sindirimin başlangıç noktası olan ağız ve içerisinde bulunan dişlerin oldukça hassas olduğunu belirtmiştik. Hassas bir yapıda olduklarından dolayı da sürekli bir bakıma ve temizliğe ihtiyaç duymaktadırlar. Eğer bu bakımlar ve temizlikler yapılmazsa ağız içerisinde oluşan çeşitli rahatsızlıklar meydana gelmektedir. En sık görülen rahatsızlıklar arasında çürüme, sararma, hep aynı renkte dişler, diş hassasiyeti, diş ve diş eti kanamaları, ağız içi yaraları gelmektedir. Bu rahatsızlıklar özgüveni kıran, sosyal yaşamı etkileten ve bir o kadar da fiziksel acı çektiren rahatsızlıklardır. İçeriğinde propolis bulunan diş macununu tercih ederek oluşmuş ve/veya oluşmakta olan bu tür rahatsızlıkları engelleyebilirsiniz.

DK Dent Propolis DişMacunu kullanarak dişlerinizde devrim yaratabilir, farkı daha ilk fırçalamada görebilirsiniz.

DERMOKİL GLUTENSİZ DİŞ MACUNU:

Gluten zararsız gibi görünse de aslında zararları bulunan bir protein grubudur. Gluten, arpa, buğday ve tahıl gibi bazı tahıllarda bulunmakta ve gluten ile ekmek yapılmaktadır. Hatta gluten olmadan yapılan ekmeklerin istenildiği kadar kabarmadığı söylenmektedir. Ama bilinen kötü özellikleri arasında bağımlılık yaptığı söyleniyor. Aynı zamanda gluten, unlu mamüllerin de raf ömrünü uzattığı için fazlasıyla tercih ediliyor.

 Glutensiz diş macunu, alerjisi bulunanlar ve çölyak hastaları için hazine değerinde bir üründür. Çünkü bu tür hastaların vücuduna gluten girmemeli, girerse çeşitli rahatsızlıklara yol açmaktadır. Günümüzde kullanılan birçok ürünün içerisinde bulunan gluten, bu tür hastalığı olan insanların sağlığını tehdit etmekte, bu tarz ürünleri kullanamamaktadırlar. Günde en az 2 defa fırçalanması önerilen dişleri bile fırçalayamamaktadırlar. Çünkü gluten az bir miktarda alınsa bile, çok etkili bir protein olduğundan olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

 Yalnızca çölyak hastaları için değil, alerjisi olmayan insanlar için bile glutenin kararında tüketilmesi gerekmektedir. Farkında olmadan gün içerisinde tükettiğimiz birçok ürünün içerisinde bulunan gluten, diş fırçalama esnasında da vücuda girerse istenmeyen sağlık sorunları meydana gelebilmektedir.

Dermokil bu tür sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak adına glutensiz diş macunu üretmiş, sadece sağlıklı bireyleri değil sağlık sorunu bulunan tüm bireyleri düşünmüştür. Çölyak hastaları içerisinde gluten bulunan diş macunlarını kullanamazken, sağlıklı bireyler glutensiz diş macunu kullanabilmektedir. İşte bu yüzden içerisinde gluten bulunmayan diş macunu üretilmiş, hem sizi hem de hastalığı bulunan diğer bireyleri de düşünmüştür. İçerisinde bulunan kil ile birleşen bu diş macunu, hem sağlıklı hem de çok etkili bir ürün haline gelmiştir. İçerisinde bulunan özel formüller ile dişleriniz hem beyazlar hem de sağlıklı gülüşler ortaya çıkar!

 Her üründe hassas davrandığımız gibi, dişlerimiz için seçeceğimiz ürünlerde de hassas davranmamız gerekmektedir. Çünkü günde az iki en fazla üç kere dişlerimizde temas halinde bulunan diş macunu, içerisinde birçok madde barındırıyor. Sadece bunları bilmek yetmiyor, en doğru ve en sağlıklı nasıl fırçalayacağımızı da bilmemiz gerekiyor. Pek tabii bunun başında en doğru diş macunu seçimi gelmekte. DKDENT'den aldığınız diş macununu kullanırken fırçalama yaptığınız süre en az iki dakika olmalıdır. Çünkü iki dakikanın altında yapılan fırçalamalar, dişlere etki etmemekte, aksine hiç yararı bulunmamaktadır. İki dakikayı da çok fazla geçmemek gerekmektedir. Çünkü bu sefer de dişler hassaslaşmakta bu da istenmeyen diş problemlerini ortaya çıkarmaktadır.

DERMOKİL ALOE VERA DİŞ MACUNU:

Aloe veranın dişler için faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

*Diş eti iltihaplarında birebir çözümdür. İçerisinde barındırdığı doğal özleri sayesinde diş eti iltihaplarını yok eder, olası bir iltihabı da engellemektedir.

*Diş eti değil, ağız içinde görülen herhangi bir iltihap ve/veya yarayı da doğal yollarla tedavi etmektedir. Bu yaralar yanak içinde, damakta ve dil üzerinde görülen yaralar olabilir. Oldukça yaygın olan bu sorunlar için düzenli kullanımda etkisini göstermektedir.

*Diş ağrısı çekiyorsanız ve asla bu duruma çözüm bulamıyorsanız aloe vera etkili bir yöntem olacaktır. İçerisinde bulundurduğu doğal içerikler sayesinde dişlerinizdeki ağrıyı azaltacak, size faydalı bir yöntem olacaktır.

*Diş beyazlatırken da oldukça etkili olan aloe vera, düzenli kullanımda dişleri diğer çözümlere oranla daha etkili beyazlatmakta, istenilen görünüme ulaştırmaktadır.

Diş, diş eti ve ağız için oldukça faydaları bulunan aloe veranın diş macunlarına katılması adeta hazine değerindedir. Bu kadar etkisi olan bu bitkinin, sıklıkla kullandığımız diş macunlarının içine giriyor olması oldukça yararlı olacaktır. Dişleri beyazlatmak ve daha birçok etkiye şahit olmak için aloe veralı diş macunlarını tercih edebilirsiniz!