DK DENT DİŞ MACUNU NEDİR?

 

DK Dent diş macunu bir Dermokil markasıdır. Birçok diş macunu üreterek dişleriniz için maksimum beyazlık ve extra koruma sağlamaktadır! Bunun yanında birçok özelliği içermesiyle de en çok tercih edeceğiniz diş macunu olarak raflarınızda yer alacak!

Birbirinden farklı ve önemli özelliklere sahip olan DK Dent diş macunu içerisinde bulundurduğu kil ve diğer maddeler ile artık gülüşlerinizi saklamak zorunda kalmayacaksınız! Çünkü en yaygın diş sorunlarına göre üretilmiş olan DK Dent diş macunu, tam anlamıyla bir diş dostudur!

DK DENT DİŞ MACUNUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR, NELERE FAYDALIDIR?

Florürsüz ve glutensizdir. Çünkü fazla florür diş ve diş etlerine zarar vermekte ve vücutta daha birçok yeri fazla kullanımda kötü etkilemekte olan bir yardımcı maddedir. Glutensiz olması çölyak hastaları için adeta bir hazine özelliğindedir. Çünkü glutene hastalıkları boyunca hassasiyetleri bulunan çölyak hastaları, gluteni kullanamamakta ve vücuda girdiğinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. DK Dent diş macunu bu sorunu ortadan kaldırarak çölyak hastalarının da kullanabildiği bir diş macunu üretmiştir!

SLS ve paraben içermez. SLS insan vücudunda kolay emilebilen bir maddedir ve vücuttan atılması birkaç günde gerçekleşmektedir. Yani birkaç gün boyunca insan vücudunda durmakta ve çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bunların başında tepkimeye girip, kansere yol açması gelmektedir. Aynı zamanda zehirlenmelere yol açtığı da düşünülmektedir. Paraben ise ürünlerin uzun süreli saklanması ve korunmasında görevli bir maddedir. mantar oluşumunu ve bakteri oluşumunu engeller. Böylece kullandığımız tüm ürünlerin raf ömürleri uzamaktadır. Fakat birçok sağlık sorununu da beraberinde getiren paraben, hem etkili hem de zararlı özelliğe sahiptir. Fakat DK Dent diş macunu bu tarz olayları göz önünde bulundurarak sağlınızı düşünmekte, SLS ve paraben içermemektedir.

Köpürmeyen yapıya sahiptir. Fazla köpük diş yüzeyinde etken maddenin etkisini azaltmaktadır. Bu yüzden köpürmeyen özelliği ile dişleriniz için tam koruma ve daha beyaz bir görünüm sağlamaktadır.

3 yaş üstü çocuklar için de uygundur. Diğer diş macunlarını küçük çocukların kullanılması önerilmemektedir. Çünkü küçük yaşta vücuda alınması zararlı maddeler içermekte olan diğer diş macunlarına karşı DK Dent diş macunu, zararlı maddeleri en aza indirmesi özelliğiyle 3 yaş üstü çocukların kullanımı için de uygundur.

Kil içeren bir diş macunudur. Birçok alanda kullanılan kili diş macunlarımıza taşıyan Dermokil, diş ve diş etlerinin sağlığını düşünmektedir. Bu sayede dişlerinizde uzun süreli koruma ve daha uzun süreli beyazlık sağlar.

Her alanda sağlınıza dost olan Dermokil, dişlerinizi de düşündü ve sizler için DK Dent diş macununu üretti. Unutmayın aynalarla barışık olmanın yolu kendine güvenen bembeyaz dişlerden geçer!