SAÇLARINIZ İÇİN BİTKİSEL ŞAMPUAN KULLANARAK DOĞALLIĞI SAÇLARINIZA TAŞIYIN!

SAÇLARINIZ İÇİN BİTKİSEL ŞAMPUAN KULLANARAK DOĞALLIĞI SAÇLARINIZA TAŞIYIN!

Saçlarımızın temizliğinde ilk olarak kullandığımız şampuanların içinde birçok kimyasal madde bulunmaktadır. Gerek kokusunu arttırmak için olsun, gerek temizleme işlemini maksimuma çıkarmak için olsun içerisinde çok fazla kimyasal madde bulunmaktadır. Bu bizim için yararlı gibi gözükse de beraberinde de pek çok zararı getirmektedir.

Şampuanların daha çok köpürmesi için, raf ömrünü uzatmak için, saçı olduğundan daha yumuşak göstermek için kullanılan katkı maddeleri, bilinen en tehlikeli maddeler arasında yer alıyor. Bu zararlı etkiyi en aza indirmek, sağlığınızı korumak için sizlere Dermokil bitkisel şampuanları denemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü saç temizliğinde ilk olarak kullandığınız, hatta her gün kullandığınız şampuanlar bitkisel olmadıkça adeta tehlike saçıyor.

Bitkisel şampuanları tercih etmek, sağlımızı korumak pek tabii bizim elimizde olan bir durum. Çünkü bitkisel olmayan şampuanlar tüm bu temizleme özelliklerini, ortaya yaydıkları kokuyu ve daha birçok özelliği kimyasal katkı maddelerinden almaktadır. Oysaki bitkisel şampuanlar, tüm bu özelliklerini doğada halihazırda bulunan bitkilerden almaktadır. Böylece sağlığınıza zarar vermez, saçlarda daha canlı ve parlak bir görünüm yaratır.  Bitkisel olmayan şampuanların etkisi kısa süreli ve sonucunda zarar veren bir durumda iken, tamamen bitkisel olarak hazırlanmış şampuanlar ile daha uzun süreli ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkün.

Bu tarz bitkisel şampuanları eski zamanlarda bulmak çok zor iken şimdi çok kolay! Dermokil sizleri düşündü ve sağlığınıza uygun olarak şampuanlar üretti. İçerisinde kilin de bulunduğu şampuanlarımız birçok sorunlara göre geliştirildi. Bitkselliği ve kaliteyi göz önünde bulundurarak, birçok bitkisel maddeyi ve kili birleştirdi! Dış faktörler ve genetik faktörlerin yanı sıra saç ve saç derisinde ortaya çıkan problemlerin birçoğu sıklıkla kullanılan şampuanlardan kaynaklanmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldırarak, saç ve saç derinize istenilen bakımı sağlayabilir, saçlarınızdaki değişimi fark edebilirsiniz.

Saçlarda görülen birçok problem, vücuttaki herhangi bir maddenin eksikliğinden ya da çok fazla bulunmasından kaynaklanabilmektedir. Şampuan içerisinde bulunan birçok kimyasal madde bu eksiklikleri ve/veya fazlalıklara daha fazla zarar verebilir ve beraberinde pek çok sağlık sorunu getirebilir. Bu sebeplerden dolayı sıklıkla saçlarımıza temas eden şampuan bitkisel olmalıdır. Dermokil'in şampuanlarının tamamı istenilen bu özellikleri karşılamakta, gerek kalıcı sorunlar olsun, gerek geçiçi sorunlar olsun hepsine son vermeyi amaç edinmektedir.

Geçmiş zamanda yapılan araştırmalarda şampuanın içindeki zararlı birçok maddeden bahsedilmiş, şampuan kullanımı en aza indirilmiştir. Ama artık bu sorunlar ortadan kalkıyor, doğallık ve doğanın muhteşem gücü bitkisel şampuanlar ile saçlarınıza temas ediyor!

Unutmayın, saçlarınıza iyi bakmak, kendinize iyi bakmak demektir!